| pwp a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta melodie?
http://www.youtube.com/watch?v=ocDlOD1Hw9k&feature=relat ed :x

Răspuns Câştigător
| BYAAA_5532 a răspuns:

Ce emotionant mi se pare la sfarsit. cand ii zice la aia mica...you are perfect love struck...superba melodia.

nu exista melodia de-a lui Pink care sa nu-mi placa

8 răspunsuri:
| Andruza a răspuns:

O adoooooooooooooooooooooooooooooooooooor =p~

| LolaKissTheGirl a răspuns:

E absolut superba love struck.
P! nk e una dintre cantaretele mele favorite love struck.

| Tweetymrrr a răspuns:

Atat de realista, cum ne-a obisnuit P! nk...melodie care merita ascultatalove struck...
Descrie perfect viata tuturorhappy.

mariana
| mariana a răspuns:

Imi place melodia, este ca un strigat de ajutor, pentru a te impaca cu vicisitudinile vietii, sa accepti ceea ce nu poti schimba si sa mergi mai departe.
Mesajul este incurajator si se refera la faptul ca, indiferent cu ce te incearca viata, tu trebuie sa gasesti solutii sa rezolvi ce depinde de tine si sa nu renunti.
Viata poate fi si este frumoasa si merita traita, chiar daca uneori te mai "intepi" in "spinii" ce-s pusi, pe traseul pe care-l strabati.
Iti multumesc pentru link, chiar mi-a facut placere sa ascult aceasta melodie.
Ganduri bune si un sfarsit de saptamana cat mai agreabil si un dram de fericire pentru noi toti.

| kathyangel a răspuns:

Ii super faina piesa :* :X

| AndruȘșca a răspuns:

E supeerrr love struck!

| Kernyng a răspuns:

Foarte tare love struck Cea mai tare o adooor :X!

| Invingatoarea a răspuns:

Draguta.Chiae e destul de faina ma rog nu o ador da-mi place putin.Fiecare cu gusturile lui nu putem fi toti la fel.