| CrishAici a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta melodie:http://www.youtube.com/watch?v=pa14VNsdSYM&feature=relat ed cine da cel mai bun raspuns dau fundita mare de tot!

Răspuns Câştigător
| caty_1428 a răspuns:

Imi place la nebunie piesa asta, serios, prima data cind l-am ascult nu prea imi placea dar acummm infiecare zi ascult numai cintecul asta numai cum se termina din nou, serios.:*

12 răspunsuri:
| Sofffie a răspuns:

E una din melodiile mele preferate.

O am si pe telefon si o ascult mereu, nu vreau sa ma complic ca nu raspund pentru fundita.

| BiwCupcake a răspuns:

Imi place f mult mel love struck
Btw -> rihanna este una dintre favoritele mele love struck
aceasta melodie prezinta o poveste despre acea fata cre nu poate fii gasita oriunde
videoclipul si melodia sunt f reusite love struck

| Amy a răspuns:

Este ff frumoasa. o ador love strucklove struck:X

| adutzadragutza a răspuns:

si eu iti dau un raspuns mareeeee de tot... da e misto si nici macar nu ai fundite tonguetonguetonguetonguetongue

| Mitropopilcaritsaa a răspuns:

Buna.

Ador aceasta melodie!

Pentru MINE este melodia anului.
Imi place mult videoclipul. Mai ales ca predomina culorile rosiatice.
Cred ca vocea Rihannei iese in evidenta.
In final, dupa parerea mea, aceasta melodie este fantastica!
La inceputt... cand am auzit`o la radiouri in maxi taxi laughing. nu mi-a placut.
Dar cum am ajuns acasa am intrat pe Youtube si am ascutltat`o de la cap la coada.

Am fost impresionata!

Aceasta este parerea mea despre melodie.

Bye!; x

| EveEve a răspuns:

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrreeeeeeeeeeeeeee
fundita?

| Blondamea a răspuns:

Mie imi place adica imi plc toate melodiile rihannei

| colorfulcupcake a răspuns:

E superba o iubesc pe rihanna. ce sa spun despre videoclipurile ei.sunt minunate mai ales melodia "run this town", acesta melodia e cea mai noua (only girl) si e si grafica buna, si tot e superb.mai ales frizura ei sau imbracamintea. o ador pe rihanna si melodiile ei :X:X
funda?

| SkyCracker a răspuns:

Hmmm...De obicei nu ascult Rihanna. Aproape deloc. Nu e genul meu. Dar cred ca asta e cea mai tare melodie a ei. Ce m-a dezgustat a fost RudeBoy. Aia a fost handicapata. Dar asta e ok. Imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este draguta

| MissFashionPrincess a răspuns:

Cu siguranta este una dintre cele mai bune piese actuale happy
O am si ca ton de apelhee hee

| Maryke555 a răspuns:

Imi place ritmul melodiei. si cum Rihanna nu dezamageste niciodata big grin Melodia e super! happy