| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta melodie?
https://www.youtube.com/watch?v=6zDYnmGQRBA

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nici mie nu imi place. Oricare ar fi fost mesajele melodiei, nu le-am auzit.
Probabil place melodia celor din anturajul lui si eventual familiei care stiu prin ce a trecut si ii inteleg perspectiva.
Eu unul nu ma identific cu nimic din piesa. Simplitatea cica e ultima sofisticare. Dar nu si aici. Cel putin nu pentru mine.

| Sociopat a răspuns:

Nu-mi place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naspa. mai ascultam si eu Ombladon si altii cand eram mai mic dar melodia de mai sus nu mi se pare cine stie ce

| KimLola a răspuns:

Sincer...ciudata, dar faina!winking