| ThurisazRUNE a întrebat:

Ce părere aveţi despre această melodie? Vreau răspunsuri sincere. O notă? O notă la versuri şi una la voce. :-)

www.youtube.com/watch?v=MLEd3Yyr4pA

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Versuri - 1
Voce - 5
Ce sens au versurile?

| TheRealFantasy a răspuns:

Versuri - 3 (prea mult deliric, specii, chimie, dragon, fa-le sa aiba putin sens macar)
Voce - 5 (nu esti pe tempo-ul melodiei si e putin fortat, fii mai natural, exerseaza)

| lexusen3 a răspuns:

La versuri mai ai putin de lucrat ca nu rimeaza chiar tot acolo. deci undeva pe la 6-7, si voce cat de cat 8 happy, bafta si succes in continuare.