| HaHa_8983 a întrebat:

Ce parere aveti despre Andy Sixx?

50 răspunsuri:
| ServitorÎnRaiRegeÎnIad4 a răspuns:

Ahh =p~ ..Il ador

| youDAoneI a răspuns:

E super tipu

| CannibalKiller a răspuns:

Andy Sixx....Huh, ce pot spune, este un om deschis cu fanii care se face remarcat mereu, cu o voce uimitoare si o privire binevoitoare. Si desi vad unele persoane mai....mai "serioase" cum se inchina in fata " celui mai hot star al lumii " numit Justin Biber si il catalogheaza pe Andy drept un cocalar, poponar, emo, dezgustator, scarbos etc. pot spune cu mandrie ca acele persoane sunt de cea mai joasa speta!
Fiecare cu muzica lui, si daca nu va place nu mai comentati mai! Nu aveti ce face, va mananca sa comentati atata sau ce? Bagati-va paine in gura si gata! ^^

| bicamaria a răspuns:

E super tare!

| ralukaandreea a răspuns:

Il ador! este cntaretul meu preferat.pe dekstop am poza cu trupa si tot calculatorul este plin de poze cu el.are o voce minunata si mai e si frumos.nu prea are fani prin Romania si multi spun k e emo sau alte chestii da nu e adevarat. oamenii rad ca prostii de toate vedetele din lipsa de activitate. cei care nu il plac oro sunt orbi sau surzi ori sunt prosti! happy :d happy

| didukaLoVeX a răspuns:

E un dulce!; x il ador! muzica lui e originala s el are o voce de invidiat! ador ochii lui! in concluzie e un dulce!; x

| SixXx a răspuns:

Cel mai dulce baiathee heeparerea mea!

| BrokenKidxD a răspuns:

Opaa

| Hachi8 a răspuns:

Andy Sixx este este cel mai dragut vocalist din intreaga lume!
Il ador si versurile lui ma inspira foarte mult.Si eu vreau sa ajung pe scena doar ca voi canta PUNK.

| xdo5391 a răspuns:

Ca E Doar Un Copil Cu Par Mare Si Cu Mult Talent, Fite Si Multe Despre Care Asi Vrea Si Eu Sa Stiu...

| duDaaa a răspuns:

E super simpaticc :X . Deci il adorrr . E cel mai frumusel din trupa . Are o vocee adorablia ... Ochii luii ma faceee sa morr =p~
Deci e super SqUmp love struck

| Alexandra_Gabriela_1999 a răspuns:

E cel mai tare cantaret kiss kiss

| Alexandra_Gabriela_1999 a răspuns:

Cel mai tare. big grin

| Geoxy_6343 a răspuns:

Andy Sixx?! e super hot si are niste ochilove struck il ador mai ales vocea el macar stie sa tipe frumos. nu l'as putea vedea pe justinica biberon cantand la fel ca Andy.

| BVBarmy09 a răspuns:

Uau. Pur si simplu genial. Omu ala' mă inspira! Îl iubesc love strucklove strucklove struck

| Deny_Denny_Chapsuu_Dulke_1993 a răspuns:

Andy Sixx este cel mai DULCE baiat este cantaretul meu preferat il ador este o dulceata de baiat iubesc toate melodiile lui ♥♥♥♥ big grin AM O GRAMADA DE POZE CU EL este cel mai HOT baiat din lumeee ♥♥♥♥♥♥♥ I LOVE YOU 4EV3R
:X :X :X tongue ♥♥♥