| HaHa_8983 a întrebat:

Ce parere aveti despre Andy Sixx?

50 răspunsuri:
| βÚβÚ a răspuns:

Salut!

Wah? Andy? AndySixx? :O Mai rar gasesc fani. pe TPUhee hee
Anyway, e cel mai tare, pe langa restul din trupa :X Are o voce superba si nu numai, arata si bine smug nu? Tu ce crezi? Ador melodia knives and pens si mai ales cum e machiat acolo.

| onyk a răspuns:

Super hotlove struck

| onyk a răspuns:

So hot

| Andreea_1209 a răspuns:

Este dezgustator...
emo...nu stiu...deci mi-a venit sa vomit cand l-am vazut (nu glumesc)
singurul lucru care-mi place la el sunt ochii big grin

| melc a răspuns:

@Andrada
toti cand vad pe cineva mai, idk, par lung negru, machiat cu negru, gata, il catalogheaza drept emo straight face uite, ca sa te luminez, nu e emo, si Black Veil Brides nu canta nimic emo, ei canta *drum rolls* screamo! [emo venind de la 'emotional', iar screamo'ul HURRRRRRR DURRRRR ARRRRGH nu prea suna emotiv, nu crezi?laughing]
Anyway, e. hot tipul, in majoritatea pozelor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar raspund este frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uni cand vad o fta sau un baiat cu parul intr-o parte spun ca e emo normal si nemachiati andy nu e emo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super simpaticc :X. Deci il adorrr. E cel mai frumusel din trupa. Are o vocee adorablia... Ochii luii ma faceee sa morr =p~
Deci e super SqUmp love struck

| duDaaa a răspuns:

E super simpaticc :X . Deci il adorrr . E cel mai frumusel din trupa . Are o vocee adorablia ... Ochii luii ma faceee sa morr =p~
Deci e super SqUmp love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andy? andy sixx? wow ma mir cum de nu mai ziceti nimic de justin biberon alalaughingiar andy eeeee bestial tipu deci il ador:Xmorr cand ai vad ochii aia:X:Xnu ca justinica alalaughing)rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andy sexy poate. e superb...il iubesc

| Madishor a răspuns:

Ador andy sixx are niste ochi :X ssuperrr si ca veni vorba justin biberon laughing daca am face un zite de vot intre justin biberon si andy sixx andy ar fi cel mai votat deci cheau vam :* bafta

| Geoxy_6343 a răspuns:

Andy Sixx?! e super hot si are niste ochilove struck il ador mai ales vocea el macar stie sa tipe frumos. nu l'as putea vedea pe justinica biberon cantand la fel ca Andy.

| Fantasy a răspuns:

Iubirea mea :X big grin

| SixXx a răspuns:

Cel mai dulce baiathee heeparerea mea!

| Hachi8 a răspuns:

Andy Sixx este este cel mai dragut vocalist din intreaga lume!
Il ador si versurile lui ma inspira foarte mult.Si eu vreau sa ajung pe scena doar ca voi canta PUNK.

| Hachi8 a răspuns (pentru onyk):

De Millioane!

| miky_9667 a răspuns:

Pai ce sa zic arata bine love strucklove strucklove struck canta bine happy ( cel putin mie imi place)

| Element25 a răspuns:

Preferatu meu dintre toti...Ador vocea aceea matura pe care o are.E genial omu asta,chiar ma inspira versurile.
Ma regasesc in muzica celor de la BVB.
E frumos, canta bine, arata bine imi place si relatia lui cu fanii(e foarte deschis cu ei).
Il iubescccc

| BrokenKidxD a răspuns:

Opaa

| Queensway a răspuns:

Pfoaii.cred ca daca ma apuc nu mai termin. e.superr. deci sunt innebuniitaa dupa el. are o voce atat de superba. ochii magnificii copull de admirat. si parul si mai multe. deci e un super om cu un suuper caracterr.love struck

| ralukaandreea a răspuns:

Il ador! este cntaretul meu preferat.pe dekstop am poza cu trupa si tot calculatorul este plin de poze cu el.are o voce minunata si mai e si frumos.nu prea are fani prin Romania si multi spun k e emo sau alte chestii da nu e adevarat. oamenii rad ca prostii de toate vedetele din lipsa de activitate. cei care nu il plac oro sunt orbi sau surzi ori sunt prosti! happy :d happy

| xDeea_6061 a răspuns:

Buna!
Il ador pe Andy Biersack[Sixx]!

| rockey20043 a răspuns:

Cel mai frumos om de pe pamant

| BVBarmy09 a răspuns:

Uau. Pur si simplu genial. Omu ala' mă inspira! Îl iubesc love strucklove strucklove struck

| Deny_Denny_Chapsuu_Dulke_1993 a răspuns:

Andy Sixx este cel mai DULCE baiat este cantaretul meu preferat il ador este o dulceata de baiat iubesc toate melodiile lui ♥♥♥♥ big grin AM O GRAMADA DE POZE CU EL este cel mai HOT baiat din lumeee ♥♥♥♥♥♥♥ I LOVE YOU 4EV3R
:X :X :X tongue ♥♥♥

| Love_Magdi_1994 a răspuns:

Doamnee! Andy Sixxx trebuie sa fi prost ca sa nu-l placi! este cel mai dragut din lume

| xdo5391 a răspuns:

Ca E Doar Un Copil Cu Par Mare Si Cu Mult Talent, Fite Si Multe Despre Care Asi Vrea Si Eu Sa Stiu...

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Omul ala e super! Are o voce superba (potrivita genului pe care il canta) + este si dragut(mai ales ochii lui sunt minunati)

| Frostly a răspuns:

Hmm o.O Andy Sixx what can i say about him? Canta bine, imi place stilul lui de a fii si imi place muzica pe care o canta.Sunt un mare fan BvB.Andy Sixx e idolu meu in muzica