| kuchikisan a întrebat:

Ce parere ai despre Andy Sixx?... dau fundawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E idolul mea alive! e cel mai tare! ador cum canta, mai ales screamo! are cei mai superbi ochi albastrii si imi place la nebunie cum s-a tuns si cum se imbraca, cum vorbeste TOT. Stiam ca-l cheama biersack nu sixx thinking dar in fine big grin aa da... imi place mult trupa Black Veil Brides big grin :X nu cred ca sunt manelisti emo cum zic altii big grin

| kuchikisan explică (pentru anonim_4396):

Da stiu iz cei mai tari... ochisorii lui albastrii laughing super tipu ...manelisti iz mamele lori laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru kuchikisan):

Ochisorii lui albastii laughing big grin mda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine e și beghemotu ista?

| kuchikisan explică (pentru anonim_4396):

Solistul trubei BVB laughing dack nasculti rock nai de unde sa stiiwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru kuchikisan):

Ascult rock, dar Black veil Brides, nu prea mă "cheamă" așa că nu m-am documentat cu privire la fiecare.
Io mai mult citesc și scriu mai corect (din punct de vedere gramatical). By the way, faci rockul de rușine cu antonia la playlist.
http://www.youtube.com/watch?v=fA1LBi23Rx8&feature=related
Bye-bye.

| kuchikisan explică (pentru anonim_4396):

Pt stiinta ta mai sta si sora mea pe contul meu si imi posteaza tot felul de cacaturi... e enervant sa ai o sora de asta x-( uh ce trupe asculti?