| fatafaranume a întrebat:

Ce parere aveti despre B. U. G mafia; d?

5 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Sunt cei mai tari cei de la B. U. G, ii adorlove strucklove struck

| *.*.*.Punky love .*.*.* a răspuns:

Eu nu "ma omor" dupa B. U. G mafia, dar ascult anumyte melodii. Iubitului meu ii plac asa ca de ziua lui ascultam impreuna melodii, anul trecut i-am facut cadou un CD semnat B. U. G mafia.

| flow a răspuns:

Bai "petro ratatu" adori mafia si ai poza cu tarfa aia msculina de justin bieber?

| flow a răspuns:

Si parerea mea este ca oamenii asculta mafia mai mult pentru uzzy, care mi se pare cea mai buna voce din hip-hopul romanesc :X

| break a răspuns:

Pai se stie ca sunt cei mai tari din Romania