| beatleman a întrebat:

Ce parere aveti despre chitaristul Randy Rhoads(Chitaristul lui Ozzy Osbourne din 1980 pana in 1982 cand a si murit)? Mie mi se pare foarte bun mia ales la solourile din Crazy Train si Mr Crowley.Parerile vaostre sunt asteptate...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intotdeauna am apreciat chitaristii care canta repede (desi prefer artistii de blues/rock gen: David Gilmour, Jimi Hendrix) si pastreaza melodicitatea in acelasi timp si lucrul asta chiar se vede in solo-urile lui Randy Rhoads, nu sunt facute doar la repezeala ca sa intre pe piesa, chiar transmit ceva, pacat de el ca a murit ca probabil mai auzeam muzica buna din partea lui... oricum a stiut Ozzy cand l-a recrutat pe Zakk Wylde, si el la fel ca si Randy happy... Oricum abia astept concertu` din octombrie a lui Ozzy. Noroc

1 răspuns:
| alexH a răspuns:

Mie mi se pare cel mai bun. straight face