| crystynutza a întrebat:

Ce parere aveti despre florin salam si nasu lui adrian minunebig grinbig grin?

9 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Lora sa te credem? eu nici nu am auzit de ei.

| CatalinMG a răspuns:

Lolita sa te credem?

| cucu a răspuns:

@lolita... fara suparare dar uitandu`ma la pozic ta de la avatar nu cred ca imbracata asa adori sa dansezi in disco sau la petreceri pe miurile lu tiesto sau swen ...ci mai degraba pe salam si vioara lui cocos.
in legatura cu astia doi ...ca artisti sunt de nota 10, ca oameni nu`mi plac absolut deloc (salam este un drogat notoriu si adrian mi s-a parut ca`m inganfat ) mentzionez ca locul de munca mi-a oferit posibilitatea de a`i cunoaste pe amundoi. deci km stiu ce vorbesc

lolita
| lolita a răspuns:

Mai baieti daca eram imbracata in roZ bombon mai ziceam ca am fata de pitziopoanca dar asa... si tin sa va anunt ca eu am 4 ani jumate de cand sunt plecat din tara si nici macar nu am un canal romanesc, cat desPre muzica ce sa mai zic, nu as asculta deoarece iubitul meu nu este roman si nu-i plac manelele. deci... NU si NU.

| cucu a răspuns:

@lolita, defineste cuvantul pitziopoanca ala ...sincer nu stiu cu ce semeni u acolo in poza aia. daca ridicai piciorul putin mai sus cred ca semabai cu rebeca.

| bisnitarpunctcom a răspuns:

Sunt 2 dintre multele nulitati din aceasta tara, care au "coclit"(cocalarit)majoritatea tineretului, astfel reusind sa traga cultura si anumite principii in jos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi ce sa iti zic de ei...fraieri,, au o voce umpluta cu spanac, o burta unflata cu carne si o mustata imprispata in ghinpiwinking.

| enemig0 a răspuns:

Prefer o camasa de forta intr-o camera capitonata decat in camera lu' Lora! ce parere am despre indivizii astia 2? as face SAW 7 cu ei dar fara trucaje!

| Termopile a răspuns:

Nu știu ce e mai îngrozitor cultura lor (inexistenta) sau vocea lor de afoni.