| anonim_4396 a întrebat:

Sall ce parere aveti de manele
de lautari gen
Florin Salam
Marius Olandezu
Adrian Minune
Aly Ploiesteanu
Bogdanel De La Ploiesti
Petrica Cercel.
Doar astia funda

9 răspunsuri:
| giirkssss a răspuns:

Foarte tare. fara manele viata nu ar fi asa frumoasahappy recunoasteti "Manelele ie viata mea" yeeeeeee laughing)))

| giirkssss a răspuns:

Melodia Bogdan de la Ploiesti- Stinge lumina e foarte tare si l-ai uitat pe Fernando de la Caransebes cu melodia castravetelelaughing) si mai tare

| CautNume a răspuns:

De multe dintre fiintele enumerate mai sus de tine, din fericire, n-am auzit. Daca iti spun parerea mea sincera despre manelisti, mai imi sterg administratorii inca un raspuns.

| Trolli a răspuns:

Bleah.

| Xtadelo a răspuns (pentru Trolli):

Mda. nici mie nu-mi place Salamu ' laughing

| Trolli a răspuns (pentru Xtadelo):

Salamu' ca salamu, dar oladezul cine e?laughing

| Xtadelo a răspuns (pentru Trolli):

Un individ care stie foarte bine engleza :| :))
http://www.youtube.com/watch?v=cpeoFzzhGTY

| Trolli a răspuns (pentru Xtadelo):

Senc iu veri maci!
Trendy rau baiatul. laughing

| dumixer a răspuns:

Pai nu am nimic cu ei personal. dar nu imi plac. daca ar fi dupa mine as da o lege de gen sa fie undergroun ca rap-ul. dar rap-ul undergroun las difuza la tv radio si ori unde... sunt satul de cocalari si sunt satul sa-i vad la tv. de ce nu ar aparea pe canal-D 'cedry2k sau sisu ori chimie aforic' toti cei din undergroun in locul lui salam guta si restul manelistilor.