| WorkinForThis a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia aceasta va place? http://www.youtube.com/watch?v=QHCnaqbtJoU

Răspuns Câştigător
| Reiko a răspuns:

Imi place. E o melodie cam trista mai ales daca ai pierdut pe cineva drag. Acum 4 ani a murit bunicul meu si imi este tot timpul dor de el si melodia asta mi-a amintit de el caci il iubeam mult. Chiar e frumoasa, ma bucur ca am ascultat melodia asta.

2 răspunsuri:
| saturatadeprtfalsi a răspuns:

Da e ok

| Woodenpints91 a răspuns:

Mă uit la nickname-ul şi avatrul tău şi mi-e frică să dau click pe melodie.
Dar dau totuşi.
Şi simt cum după 5 secunde de la începutul melodiei, o am mai mică cu doi centimetri.
Labă de melodie. Muzică de umezit virgine.