| AngelHugz a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia Celine Dion - My Heart Will Go On? Eu cred ca este cea mai romantica melodie auzita vreodata.
http://www.youtube.com/watch?v=nXOE6EQtKcU

6 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Overrated!

| GiAnca a răspuns:

Asa este.E o melodie foarte frumoasa care va fi ascultata si de acum incolo.
De fiecare data cand o aud parca imi dau lacrimile.

| Aneke a răspuns:

Romantica sau nu mie nu imi place.

| Kamelia95 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sn8R2JcoxSI mie asta mi se pare cea mai frumoasa melodie de dragoste...Si cea de la celine dion e exceptionala, insa si asta.eu sunt fana celine dion si apreciez mult melodiile ei, insa my heart will go on nu e cea mai frumoasa melodie de dragoste din lume.Mai sunt si altele care se ridica la aceleasi asteptari.

| MeryCullen a răspuns:

Da melodia My Heart Will Go On este foarte superba si foarte romantica.

| McDLove23 a răspuns:

E una dintre melodiile care peste ani si ani va mai fi cautata si iubita, indiferent de varsta fiindca iti ajunge la inima si o simti!