| anonima10 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia Disco Romancing cantata de Elena Gheorghe? Eu o ador:X:X

Răspuns Câştigător
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Şi mie imi place melodia, e ritmata si veselă.happy

8 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Si eu o ador, imi place foarte mult.Bravo Elena Gheorghelove struck

| JsBeibDOLL a răspuns:

O ador

| gabriela007 a răspuns:

E chiar frumoasa melodia, dar videoclipul... ce sa zic, rochia aceea portocalie. stilul e cam copiat de la Lady Gaga ( nu te supara ca o spun sau ceva, doar ca asa cred eu). Dar melodia conteaza si e minunata :X:X

| Deny_8224 a răspuns:

O ador e foarte frumoasa si videoclipul e suuuuuper o sa sparga toate topurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o parere buna despre piesa:fresh si dinamica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super fantastica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei am aflat ca piesa'i remixata de david dj...nu stiti cine a scris'o? tare as vrea sa aflu big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei am aflat ca piesa'i remixata de david dj...nu stiti cine a scris'o? tare as vrea sa aflu big grinbig grin