| CheLCuBuRta a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia lu` Jeremih. feat 50 Cent -Down and >me?:

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Un rahat

| Artemisia a răspuns:

E naspa.

| oCiudata a răspuns:

Buna,mie mi se pare foarte ok melodia, dar, versurile alea(par cam ciudate).
Cred ca melodia asta merge cans esti intr-un club sau asa ceva.
Sper ca te-am ajutat! Pup!

| Adry05 a răspuns:

Draguta, thinking dar m-am plictisit de eawhistling.

| Razvuaroundthefaggz a răspuns:

Plina de simboluri masonice,dar ca sound, merge cand esti in discoteca, acasa prefer sa ascult Florian Pittis in loc de faivti sent.

| WTFuck a răspuns:

E de rromi dupa parerea mea.laughing

| kam3lya a răspuns:

Deci melodia e marfa, cand am auzit-o o ascultam intruna, de ce nu esti sigur ca iti place sau te ingrijoreaza versurile? tonguetongue ( app si e down on me )