| amaranth a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia lui Lady Gaga - Judas? :|
http://www.youtube.com/watch?v=wagn8Wrmzuc

3 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

Mie una imi place foaaarte mult... si ritmul si tot! Mi se pare ca il folosesti pe Iuda ca pe o metafora, pentru ca noi suntem indragostiti tot de pacate... ca alea ne atrag cel mai mult, desi suntem credinciosi, tot la ispite tragem.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Sinceră să fiu cred că este cea mai nereuşită melodie a ei. sad

| sweetyangel a răspuns:

Dedi pana in prezent am crezut ca melodia e despre isus insa cu toate asta e un videoclip foarte nasol facut parca in bataie de joc fata de isus si coroana aia de spini sau cand e petru sau secventa in care apare ca maica fecioara o costumatie foarte urata...