| geoeheart a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia Rammstein - Amerika? big grin
dau fundita.

Răspuns Câştigător
| ImASuperCereal a răspuns:

Rammstein=\m/
Amerika e ok.desi accentul lor e funneh. e amuzant sa ii vezi cum se straduie sa zica ceva in alta limba decat germana.videoclipul este ciudat, adica nu orice om care mananca fast food sau care face ceva cat de cat "modern" se crede american. iar dupa a mea parere cea mai buna melodie a lor este Links 2 3 4.

8 răspunsuri:
| TheDarkEmpire a răspuns:

\m/ Da, e o melodie reusita

| darrio2007 a răspuns:

Nu-mi place.Aiureala.

| 54ndy a răspuns:

Îmi place Rammstein E frumoasă melodia. darrio2007 cred că este manelist.nici eu nu înţeleg dar îmi place cum sună.

| Andreea50 a răspuns:

Melodia este foarte draguta. Toate melodiile celor de la Rammstein sunt foarte bune. La Amerika imi place in special videoclipul. Inca o palma data americanilor! laughing

| Dolores09 a răspuns:

Reise Reise
Fiecare tara imprumuta cate un pic din America! Amerika e peste tot! Everywhere!
Prea tare ala care fuma Lucky Strike... happy

| Alliie a răspuns:

Iimi place refrenull

| Alliie a răspuns:

Fundapuppy dog eyes

| geoeheart explică:

As avea nevoie de o idee mai concreta despre videoclip, versuri si melodie ca sunet...