| geo_1909 a întrebat:

Ce parere aveti despre NANE dar despre o melodie adevarata http://www.youtube.com/watch?v=nm1c8yCUuio

Răspuns Câştigător
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Paii. happy
Nane este cantaretul meu preferat.batting eyelashes
Pentru ca melodiile sale sunt atat de adevarate, si nu canta muzica comerciala (asa cum o face Puya tongue ).
El canta despre viata adevarata, asa cum e ea. Nu 'lumi, vieti, oameni perfecti' asa cum fac ceilalti. Canta despre adevaratele probleme ale vietii, experinte de viata prin care trece oricine.winking
Eu una mereu l-am apreciat pe el si muzica lui, si mai ales pentru faptul ca nu vreau 'faima' asa cum vor atatia cantareti.
Cat despre melodie. big grin E cat se poate de adevarata. Pentru ca politicienii si tori nu mai fac nimic pentru Romania, pentru oameno. Pur si simplu nu le pasa.sad

7 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Tare melodiahappy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Melodie cool.
Pa, pa.

| Petronela a răspuns:

Nane e cel mai tare, il ador.Consider ca are melodii foarte frumoase si adevarate.

| blackkrose a răspuns:

Mie peronal nu imi place...acum fiecare cu gusturile lui.

| geo_1909 explică:

Aceasta melodie are tote versurile adevarate.nane canta la fel ca puya dar puya ma reprezinta ma bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respect pentru NANE și pentru toți cei care fac rapp din plăcere nu pentru bani.
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre nane nu pot sa zic doar ca este un alt cocalar care se naste peste noapte...versurile pe cere le face el sunt de la stiri asta stim sh noi sh din cate am ascultat eu are sh un vers furat de la nimeni altu... daca vreti muzica adevarata sh tot despre tara asta ascultati parazitii nimeni altu shoby sh sa nu il uitam pe cedry2k da uni dintre voi nu ascultati p acesti pentru ca nu intelegeti ce vor sa zica de aceea se numest rap.eu nu va oblig sa ascultati ce vreau eu da asta e adevarul.il ascultati pe el pentru ca va da totul mura in gura da ascultati o melodie de la cine vam zis eu sa vedeti ca nu e aceeasi mancare.