| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre noua melodie a Andrei?;;) Va place?
http://www.youtube.com/watch?v=d6Y3jHWaHVo

19 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Da.happydesi se putea mai binehappy

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nu imi placetongue.

| fluturas a răspuns:

Naspa tongue nu-mi place. sorry.
nici cantareata nu imi mai prea place asa mult. si ii sta foarte urat cand se stramba in timp ce cantahee hee

| Gregory a răspuns:

Buna! Din punctul meu de vedere este extrem de comerciala, iar stilul dance nu ii se potriveste Andrei. Baladele pop au consacrat-o, si ar fi trebuit sa ramana pe aceasta linie...

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Da, draguta. happy

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

E super tare.Imi place mult Andra.

| mikey a răspuns:

Mh aha si asa nu prea imi placetongue

| BiiBiis a răspuns:

Am mai auzit-o, dar nu stiu sigur unde, oricum e draguta si Andra imi place mult.

| dulshe a răspuns:

E super melodia. Chiar nu am mai ascultato pana acum.
:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X

| sHock a răspuns:

Adevarul e ca Andra de la un timp incoa'...scoate numai melodii superbe:X:X
BV ei:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi place cantareata nu stiu de ce, melodia este draguta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Canta foarte frumos... cea mai buna cantareata din romania... e super melodia mai ales colt de suflet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este super cool la fel ca andra

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da super cool...:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper ma cheama andrei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E misto raw...eu am autugrof de la andra, am albume colectionate, am si poze ca ea... o iubesc si imi plac mel ei love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super imi place la nebunie de cand a aparut.Si orice canta e frumos pentru ca are voce si atunci cand canta (live).
Pentru ca alti au melodii frumoase si daca ar canta live ar fi beton asa ca andra tine-o tot asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place la fel si de andra ma cheama raluca

| diana95 a răspuns:

O ador pe Andra...are o voce superba.
Asa ca toate melodiile ei sunt superbe :X!