| arhivistu a întrebat:

Ce parere aveti despre piesa asta?
http://www.youtube.com/watch?v=kVRbCQc8I5E

Răspuns Câştigător
| sfo a răspuns:

M-ai ochit, e melodia mea de suflet! De câte ori o ascult, parcă simt frumoase momente pe care aş fi vrut să le trăiesc din aceea perioadă, care pentru mine e puţin cam vagă". unde s-au dus când au apus..."

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Melodia este foarte placuta.

| Slavic a răspuns:

Dowmne de mult nu am mai ascultat asa melodie super mor dufa ea sunt fan al lui Valeriu Sterian happy

| sfo a răspuns:

Merciwinking

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

E minunata bsi e linistitore mersi am avut problema cu cineva darvam ascultat melodia si mersi mult oricum

| remusinho a răspuns:

E superba melodia. Bravo Vali Sterian, Phoenix, Cargo, etc.