| Instinkt a întrebat:

Ce parere aveti de piesa asta?
http://www.youtube.com/watch?v=ZmrtyfshVDQ?

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Un alt gunoi.

| RyGoLeTa a răspuns:

E frumoasa numai cand canta baiatul cai rap in rest nu e cine stie ce.

| rutanklan a răspuns:

Mdea,. naspa

| justinbieber2013 a răspuns (pentru rutanklan):

Pe bune! mama fratee nu imi spune ca iti place melodia asta eu nici macar nu auzisem de ea deci pot spune dor O.M.G

| Labyrinth a răspuns:

Nu-mi place, am auzit acelaşi mesaj în multe alte melodii. Scrie şi tu ceva original şi după mai vorbim.

| Instinkt explică (pentru Labyrinth):

Este original ...Crede-ma daca stau sa-ti explic piesa iti spun eu ca nu sunt multe la fel, si sa fi original e aproape imposibil pentru ca exista milioane de piese, e pur si simplu imposibil, oricum se ce aude pe la noi e tradus din alte melodii de afara(gen la familia care scoteau piese copiate dupa 2 pac)

| dyana200311 a răspuns:

Este frumoasa, dar trista.