| DjAndrea a întrebat:

Ce parere aveti despre piesele Residence Deejays feat Frissco-Lovely smile si Sunrise Inc vs. Starchild-Lick shot?

Răspuns Câştigător
| Tzl a răspuns:

Silviu de la Sunrise Inc si Frissco sunt niste baieti super de treaba si implicit piesele sunt de nota 10.

13 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

M-am saturat de melodiile astea! sunt enervante alte melodii nu pot fi difuzate la radio si tv?!

| Woofy a răspuns:

Sincer mie imi plac mult melodiile lor8-> :X.mai imi place si melodia:
Sunrise Inc-Forever in my soul. http://www.youtube.com/watch?v=NGZP__TvyNA
:X:X

| CM7YRE a răspuns:

Mie imi plac tongue

| BruneTTe a răspuns:

Melodia "Lick shot" imi place mult, cealalta insa, nu. Nu e vorba ca u o suport, dar nici nu imi face placere sa o ascult.
hee hee

| Derye a răspuns:

Nu prea bune.

Asculta: swedish house mafia, si o sa-ti schimbi impresia despre house.

| shadovv a răspuns:

Foarte comerciala...

| Raiden a răspuns:

Sunrise Inc vs. Starchild-Lick shot imi place foarte mult, mai ales fetele din videoclip, imi plac mult. laughing
Lovely smile, a fost piesa mea favorita candva.

| Piticaaa a răspuns:

Nu sunt o fana a melodiilor house, dar pot sa zic ca atunci cand le-am auzit la radio mi-a venit sa dansezbig grin

| Majj a răspuns:

Fara valoare. Nu se poate numi muzica ce fac astia

| Criiss16 a răspuns:

Sincer mie chiar imi plac! xDD

| MyMy_3116 a răspuns:

Mie una imi plac f mult."Lovely smile" mi se pare o piesa ok si atat..."Lick shot" mi-a placut f f mult la inceput dar acum m`amcam saturat de ea.

| mary_1175 a răspuns:

Mie imi place melodia Residence Deejays feat Frissco sexy love big grin

| Pinky_1922 a răspuns:

Sallhappy
Sunt foarte fumoase amandoua:X...nici nu stiu pe care sa o aleg.:phappy
Cui nu ii place sa nu asculte.happy