| beatleman a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa The Beatles? Daca ascultati spuneti-mi de ce.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Melodii extraordinare. Imi palce sa ii ascult. Au ceva ce in zilele noastre nu prea gasesti. E vorba de simplitate si pasiune pura. Va propun o melodie care imi place mult si care nu cred ca e cunoscuta de multi ( fanii probabil o cunosc ) : http://www.youtube.com/watch?v=iim6s8Ea_bE

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Imi plac toate cantecele lor dar unele in mod special, ca: "Yesterday" sau"Let it be".

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Una din cele mai mare formatii din istoria muzicii, o ascult si acum cu aceeasi placere ca in tinerete, de fapt imi aduce aminte de zilele cand eram tanar si ferice. Numai bine!

| andreyozaur a răspuns:

Super tare e un rock adevarat e ca si AC/DC sau Metalica

| bella***** a răspuns:

E tare super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm.asculta tata
muzica de calitate...
daca mai vrei sa asculti ceva fain cauta modern talking si Simply Red