| blunts a întrebat:

Ce parere aveti? http://www.youtube.com/watch?v=PZ8Uh1dg1NQ... Mie imi place la nebunie

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Interesant. Si mie imi place. Este ceva deosebit.

| SweetCandy a răspuns:

Da e okbig grin imi placehappy

| fluturas a răspuns:

Si mie place love struck

| sfo a răspuns:

... aşa da măh, e faină; îmi aminteste de vremuri bune si nebune in care faceam febră musculară...hee heemerci.acum nu prea mai ascult dnb...

cami
| cami a răspuns:

De ce nu se aude boxa thinking hai, mi se blegeste Winamp-ul dar si boxa laughing. ah, rahati imprastiati. Si, ca sa fiu si eu in ton cu ei : interesant, frumos, extraordinar big grin