| Frumusika111 a întrebat:

Ce parere aveti:X?

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Am tot auzit de cântecul ăsta și toată lumea îl lăuda, acum că l-am ascultat pot să zic că e doar o porcărie de prost gust cu versuri tâmpite și videoclip al fel de tâmpit.
Mă miram eu de unde au toți cocalarii versurile ălea cu Saint Francisco la status, acum am aflat...

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Din moment ce ai pus ":X" dupa, inseamna ca iti place melodia...Nu cred ca ai vrea sa imi exprim eu parerea despre melodie, te-ai duce sa plangi cu capul in perna si probabil ti s-ar dezlipi retina de la ochiul drept.

| Frumusika111 explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Nu sunt un copil mic ...sa incep sa plang sau sa ma supar pentu ca cineva nu are aceiasi parere ca si mine despre un anumit lucru! stiu ca putem avea pareri diferite! da, mie imi place...dar poate ca altora nu le place pentru ca nu e genul lor. sau alte 1000 de motive! poti sa spui ce vrei.nu am 1, 2, 3 ani ca sa plang pentru orice!big grin

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru Frumusika111):

Ok,let's see: Melodia este un ca.cat absolut, invelit in hartie igienica.O porcarie de 2 lei, cu versuri imbecile.Cantaretii amandoi sunt niste afoni care nu au nici cea mai mica tangenta cu muzica.As prefera sa ascult un elan cand se imperecheaza sau o vaca cand fata decat scuipatul asta.

| Frumusika111 explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Ok...inteleg...parerea talove struck