| efhvbcndjoef a întrebat:

Ce piese are Selena gomez in 2014?

Răspuns Câştigător
| KRISTINAxo a răspuns:

Deocamdata nu are, dar am inteles ca o sa lanseze in decembrie un album " #SelenaGomezGreatestHits".

6 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Piese de căcat.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu are nici o piesa din 2014, a lansat anul trecut albumul "Stars Dance".

| kyliejenner a răspuns:

Intra pe discografia ei.

| Laurentizyu a răspuns:

Esti pe net.intra pe you tube selena gomez 2014... dring dring dringlaughing

| CarolineF a răspuns:

Nu a lansat încă anul ăsta un album. Cel mai nou album e din 2013, numit Stars Dance. Melodiile de pe el :
1. Birthday
2. Slow Down
3. Stars Dance
4. Like a Champion
5. Come & Get It
6. Forget Forever
7. Save the Day
8. B.E.A.T.
9. Write Your Name
10. Undercover
11. Love Will Remember
12. Nobody Does It Like You
13. Music Feels Better
Sper că te-am ajutat big grin

| AntoniaHetfield63 a răspuns:

Nu are. laughing Dar cred ca in decembrie lanseaza albumul ''The Greatest Hits'' sau ceva de genu big grin.