| βσσblėėŝ a întrebat:

Ce postere sunt in revista POPCORN din octombrie?

Răspuns Câştigător
| Charice18 a răspuns:

2 megapostere:justin bieber si tarja turunen si postere: Adam lambert, bill si tom, eminem, david guetta, kesha, supernatural, guild si taylor lautner

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt poztere cu:Justin Bieber, Tarja Turunen, AdamLambert, Eminem, Ke$ha, Taylor, Tokio Hotel, David Guetta, Supernatural si Guild

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postere:Justin Bieber si Tarja Turunen Mega postere:Adam Lambert/Guild, Bill si Tom Kaulitz/Taylor Lautner, Ke$ha/David Guetta, Eminem/Supernatural. Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Postere Bill si Tom Kaulitz, Supernatural, Guild, David Guetta, Adam Lambert, Eminem, Ke$ha, Taylor lautner si mega postere Tarja Turunen si Justin Bieber. Funda?