| LadyLuna a întrebat:

Ce preferati? sa descarcati muzica sau sa cumparati albumele?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Sincer prefer sa-l cumpar, doar ca in general descarc pentru ca nu gasesc niciun album favorit de cumparat straight face.

7 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Sa descarc normal

| usy313 a răspuns:

Eu downloadez muzica, dar totusi ar fi mai bine sa fie cumparate albumele. pirateria nu-i un lucru bun, dar ce sa facem.

| Kenny a răspuns:

In general downloadez. Daca e un album important, atunci il cumpar. Oricum degeaba va bateti cu pumnul in piept sa cumparam albume, cand majoritatea nici nu se gasesc in Romania. oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| Bacteriuță a răspuns:

Să descarc. Însă e plăcut și să cumperi albumul, asta pentru cei care au bani și sunt adevarați fani.

| ForbiddenLove a răspuns:

In primul rand nu am bani sa imi cumpar albume si nici nu gasesc albumele pe care le vreau eu! Mai bine le downloadez si mi le pun pe mp3 sau daca chiar vreau imi fac eu un cd... dar eu de obicei nu fac cd-uri pentru ca pana acum as fi avut casa plina de cd-uri laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine sa o descarci ca e gratis