| dotzianiss a întrebat:

Ce programe exista pentru inregistrarea vocii impreuna cu minus/melodie(sa fac o piesa)?

7 răspunsuri:
| alecsandor a răspuns:

Daca prin "minus" te referi la negativ (partea instrumentala a piesei), atunci iti recomand Adobe Audition, e simplu de folosit si are si efecte. Daca vrei sa faci piesa de la zero... mai greu! Pentru inceput, apeleaza la un studio profesionist pentru a-ti face negativele, imprima acolo si vocea, ei iti vor da produsul finit la calitate optima.

| Cristina788 a răspuns:

Karafun e cel mai bun, dar este putin cam complicat... iti pui o melodie sa cante si chiar langa volum (de unde reglezi sonorul, este un microfon si un cerc alaturi... tu trebuie sa dai si pe microfon sa-l activezi si pe cercul acela rosu sa te inregistrezi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine sh cum fac sa askult ce am inregistrat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iubesc sa cant si am voce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai talent si voce pentru asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel de mancat pirjaole)))))))))))

| SiMpLa a răspuns:

Audacity incearca