| Alexa1297 a întrebat:

Ce semnificatie are pentru voi muzica? Funda pentru primul rasp!

Răspuns Câştigător
| Officialme93 a răspuns:

Muzica?! Muzica este viata. Daca muzica nu ar exista atunci nici noi nu am mai exista! Muzica este singura arta care se aude!; x Frumos spus nu? Gandeste.te si ai sa vezi ca asa este.Muzica este unica limba prin care toate continentele vorbesc! Toti stim aceasta limba, MUZICA. Gandeste.te cand ai o stare proasta si o melodie iti ridica moralu. Cum ar fi viata noastra fara putina muzica! Dezastroasa zic eu nu? Pentru toti zic eu...Muzica ne face sa simtim ca traim!happy Cam asta ar insemna muzica, cel ptn pentru mine

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Pentru mine e ca si cum ai zice "Pentru tine ce semnificatie are aerul?".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata

| roxy1direction4ever a răspuns:

Fara muzica(cel putin eu) nu poti trai prin ea se exprima si iti exprimi opii destre tot ce vrei tu.Iti arati sentimente si ganduri. Muzica este o arta care te alina te face sa-ti traiesti viata sau te incurajeaza sa ajungi acolo unde vrei(pe scena in cazul meu).
Nu exista om care sa nu fredoneze macar o melodie in viata. De ce? Pentru ca muzica iti face viata mai usoara si frumoasa. Chiar daca crezi ca nu ai talent asta nu trebuie sa te opreasca sa nu mai canti pentru ca ascultand cau cantand ceva parca te destainui.Pentru mine muzica inseamna totul. As muri odata cu muzica!