| Onetwthree a întrebat:

Ce stiti despre fetele d l pussycat dolls? mai sunt sau nu impreuna? :-s

Răspuns Câştigător
| DeeAnna. a răspuns:

Am inteles ca s`au certat. Roxana e distrusa.straight face

9 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Eu am citit undeva ca celelalte erau geloase pe Nicole... dupa parerea me ele nu au dreptate adica daca ele ar fi stiut sa cante nu ar mai fi fost nevoie sa dea auditii pentru cantarete.cum sa fi gelos pe cineva care chiar merita atenitia pe langa tine care decat dai din fund pe scena ca altceva nu stii sa faci dar acum asta e doar parerea mea

| hamsterx a răspuns:

Da mai sunt.

| hiphopbeatz a răspuns:

S-au despartit deoarece s-au saturat ca nicole sa cante ea, ca principal, ca pe restul nu le baga nimeni in seama, si a ramas nicole de una singura.

peace sign

| DarinaLove a răspuns:

Ei bine
nu mai sunt oh go on
Pentru ca toate au plecat din cauza ca nicole noul album voia sa-l numeasca "Nicole and the dolls" happy, si melody a plecat, apoi toate, si apoi au incercat o noua formula nicole si cu alte fete
apoi si nicole a plecat pentru totdeauna.

| sherlynn a răspuns:

Decii candva am fost cea mai mare fana a lOr dar am lasat`O mai mOale si acum nu mai ascult
Si da ai auzit fOarte binee` s-au despartit in luna martie sad iar nOile membre sunt Kherington Payne de la "So You Think You Can Dance", fosta Lakers Girl Vanessa Curry, Jamie Lee Ruiz de la Girlicious si Rino Nakasone-Razalan membra la "America’s Best Dence Crew"...
Posibil sa imi placa din nou de ele happy

| cocolina a răspuns:

Doa... s`au certat iar

| i.love.me a răspuns:

Am citit intr'o revista ca iar s'au despartit
of...era trupa mea favoritacrying

| dya25 a răspuns:

Nu, sunt impreuna numai ca lucreaza la un nou album e adevarat s-au mai certat dar un picdeci sunt impreunahappy

| ___I9JN a răspuns:

Da,ai mare dreptate! Nicole a fost de fapt Pussycat Dolls, restul doar fatada.Pe langa ca ea se lupta cu o boala grea precum bulimia, desi arata fenomenal, a trebuit sa lupte si cu invidia altora.Ea are tot respectul meu!❤️