| anonim_4396 a întrebat:

Ce știți (din opiniile voastre personale) despre această chitară?
...d7347.html

Merită?
Alte recomandări? (acustice)

Răspuns Câştigător
| Ally99 a răspuns:

Am o prietena care are aceasta chitara! Da am avut-o in mana si prietena mea se pricepe asa ca am mai invatat si eu de la ea.

6 răspunsuri:
| Ally99 a răspuns:

Chiar merita! E foarte buna si arata foarte bine. Sper ca te-am ajutat. Fundita?

| Ally99 a răspuns:

Am o prietena care o are...Si e foarte buna si da am avut-o in mana!

| Ally99 a răspuns:

O sa ii cer permisiunea.De unde esti?(sa stiu ce ii spun).

| oasis a răspuns:

Depinde unde e facut Fenderul...

| Viki20 a răspuns:

Eu as opta pentru un Ibanez...

| Viki20 a răspuns:

Uite asta http://www.soundcreation.ro/......d7164.html si... mai bine staggu' ala decat fenderu', zic eu...