| Razvy197 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa devin cantaret de mic copil(12 ani)? Am o voce foarte frumoasa.

MULTUMESC!

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa devin cantareata

| nelyjoly a răspuns:

Salut. Daca ai voce pacat sa nu o folosesti. Stii sa canti dupa un negativ? sau nu ai asa ceva. Daca vrei pot sa te ajut cu cate ceva negative. Trimite mail pe nelucomlin71gk@yahoo.com

| hai_si_tu a răspuns:

Cantai mamei, colegilor, prof. de muzica. daca ei vor auzi ca ai voce sunt sigura ca iti vor aduce la cun. niste oferte ((((concursuri muzicale)))) BAFTA!

| Manalau_Claudiu_1998 a răspuns:

Rucsy_u4 este un id care te poate ajuta dar tu trebuie sa de duci la numeroase concursuri... si sa iti gasesti un menthor iar cand te duci la liceu ai face bine sa te duci la liceul de arta din orasul tau.Si eu vreau sa fiu cantaret-actor.Si eu am 12 ani! BAFTAAhappyhappyhappywinking

| lorenaandrada84 a răspuns:

Pai si eu vreau din tot sufletul sa devin cantareata dar eu am 14 ani dar oricum nu este tarziu nu stiu dar dupa parerea mea ar trebui sa iei niste lectii de canto si sa participi la niste concursuri.BAFTA! 1