| freshandrei a întrebat:

Nu am voce aproape deloc dar stiu sa compun pise bunicele.Pot sa devin cantaret

4 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Poți cânta la un instrumnet? Ai putea să-ți formezi o trupă.

| MotanulFelix a răspuns:

Fa-ti un cont pe YouTUBE si vezi ce zic oamenii de compozitiile tale. E posibil sa devii un mare artist daca esti talentat. Insa trebuie sa te promovezi - nimeni nu te va cauta. Succes!

| RiriK a răspuns:

Daca zici ca nu ai voce, nu prea cred ca poti deveni cantaret, eventual compozitor happy Daca nu, sa iei niste ore de canto sa iti formezi putin vocea si dupa sa iti promovezi piesele. Bafta!:*

| AmaliaAmy123 a răspuns:

Eventual compozitor.