| zebroooi a întrebat:

Ce trupe de muzica rock stiti? [Mai noi]

Răspuns Câştigător
| JH a răspuns:

Metallica, Three Days Grece, System of a down, Lordi, Phoenix, Linkin Park, RHCP, Godsmack, AC/DC, Guns N Roses, Haggard, In Flames, Nightwish, Nirvana, RAMMSTEIN, Truda, Slipknot, Cradle of Filth, Megadeth, Children Of Bodom, Bucovina, HIM, Tokyo Hotel (desi nu ascult deloc), Evanescence, Cargo, Luna amara, Aerosmith, Queen, Green Day, Ozzy Osbourne, Led Zeppelin, Antrax, Scorpions, Within Temptation, Sonata Arctica, Apocalyptica, Anthema, Vita de vie, U2, Travka, Warkid, Krepuskul, Ashena, Dire Straits, si cred ca mai sunt dar momentat atat imi trece prin cap

6 răspunsuri:
| AidaAmaranta a răspuns:

Three day grace, Breaking Benjamin, Sasion, Brokencyde, si melodia aia ce am eu la profilbig grin

| KLapeman a răspuns:

Bullet for my Valentine, Eyes set to kill, Black veil brides, Slipknot, Kingdom of sorrow, cam asta ascult eu, mai ascult si alte formati dar lea enumerat deja t3n13.

| Samy_9877 a răspuns:

Saliva, Rev Theory, Divide The Day, Nickelback, 12 Stones, Veer Union!

| slayer666 a răspuns:

Ce fel de rock? heavy metal? gothic? death? black?
Daca e vorba de death iti recomand: Prostitute difigurement, Six feet under, Kataklysm...

| nilak a răspuns:

Bah o zis mai noi pai noi sunt:escape the fate black veil brides childrean of bodom si asa noi nu mai prea sunt funda

| ExTaZy_7517 a răspuns:

Evanescence, Led Zeppelin, Ac/Dc; sunt 3 formatii foarte bune. dar vezi ca rocul e de mai multe genuri eu nnu prea ascult doar Evanescence ce ascult mai mult in rest putin