| NuclearAssault a întrebat:

Ce trupe Thrash Metal stiti in afara de Metallica, Megadeth, Anthrax, Slayer, Exodus, Kreator, Godsmack, Testament, ca pe astea le stiu si eu big grin

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Pantera,Sepultura,Nevermore,Coroner,Death Angel,Sodom,Atrophy,Annihiliator,Devastation,Machine Head, Overkill, Metal Church

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Pe lângă ce a zis Dumnezău ar mai fi Venom, GWAR, Sacrement, MotorHead, Artillery, Intruder. Deși nu-s sigură dacă toate se încadrează la Thrash, niciodată n-am fost prea bună la împărțirea muzicii în genuri.

| Polaris a răspuns:

Bagă și un Overkill după răspunsurile zise mai sus.