| Ioana_5955 a întrebat:

Ce trupe va plac(3 melodii preferate), ce imi puteti recomanda?

4 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Adam Lamb3rt, For your entertainment, if i had you, whataya you want from me? Adam Lambert born to be wild. 50 cent Candy Shop, Puya Vip, Doamna si vagabondul. Sick Puppies. e rockwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

X japan kurenai bang haru haru si hide Sobut

| Tedoraaa a răspuns:

Eu iti recomand multi, depinde ce-ti place! Eu ascult RockAlternativ de ex:ArcticMonkeys-Old yellow bricks; Balaclava sau The Cooks-Naive; Shine on; Sofa song contacteaza-mawinkingtteeoo10@yahoo.com