| anonim_4396 a întrebat:

Ce va fi daca toate corpurile ar fi vii?

7 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

... dupa parerea mea daca fenomenul s-ar produce de pe o zi pe alta...anarhie...dar daca ne-am fii nascut...am fii mostenit de la Adam si Eva aceste lucruri am fii invatat sa convietuim cumva cu obiectele...cum? e subiectul unui film sci fii.Subiect ce merita sa atraga atentia celor vizati de astfel de filme de la Hollywoodhappy!

| monyk a răspuns:

Buna, pai cred ca ar fi o nebunie curatahee hee

| faranume a răspuns:

Dezastru... Dar asa ceva nu cred ca se poatewinking

Răspuns utilizator avertizat
| Gabry a răspuns:

Frumos! Poate am noroc sa nu ma mai lase caietul sa-mi fac tema pe el! devil

| ramona_5587 a răspuns:

N.as putea nici sa ma imbraclaughing)
cred
laughing
interesanta intrebarelaughing ma amuzalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prostie mai multă...