| Danaila_Madalina_1995 a întrebat:

Ce va place la andra?

11 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Da love struck

| ImiUrascViata a răspuns:

Era sa zic eu ce dar aici nu este voie laughing, spun mai simplu aproape totul, in afara de sotul ei ce il urasc foarte tare.

| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Zamberul,fizicul,sanii si tot corpul dar mai ales sufletul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Comparativ cu vedetele de pe piata muzicala, din Romania, la momentul actual este un geniu.Are o voce superba,un look extraordinar, o personalitate minunata, ne-a demonstrat ca stie sa danseze foarte bine, un adevarat talent, nu ca alte asa zise cantarete care mizeaza doar pe fizic si play back, ne-a demonstrat in nenumarate randuri ca ARE VOCE, cantand live diverse genuri de muzica(de la muzica folclorica la pop-dance si soul).
N-am vazut-o pe prima pagina a revistelor implicata in scandaluri.Si pe la spectacole are o tinuta decenta(nu se imbraca ca o calugarita, dar isi respecta publicul).
Si-a pastrat integritatea ca artista!
Per total. imi place!
Te pup!

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Vocea eihappy
Şi faptul că nu cântă fake.

| aliceinchains a răspuns:

Dacă mă întrebi ce NU-mi place, îți spun: vocea, prezența artistică. Am văzut-o acum vreun an și live la un festival, s-a comportat ca o țărancă, tare urât.

| Indestructible a răspuns:

Nimic.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ştiu dacă ti-ai dat seama,dar Andra face parte din acele vedete,apărute peste noapte,cu voce de pisică prinsă-n aspirator,aspect mediocru,asemeni oricărei piţipoance de bamboo,personalitate identică cu altele asemeni ei (şi-s multe).
Cum poţi numi o asemenea mimoză,artistă? Artistul este cineva care creează, care face chestii originale ce transmit anumite stări şi supravietuiesc în timp. Andra doar "cântă" melodii compuse de alţii, pe care joacă pe mese ţărăncuţele cu tocuri, până la apariţia următorului "hit".
Învaţa să faci diferenţa dintre muzică şi zgomot, dintre artă şi căcat comercial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Buna!
Multumesc de sfat in primul rand. Poate ca asa este pana la urma, dar eu mi-am spus doar opinia despre dansa.
Acum stii vorba aceea cum ca, gusturile nu se discuta!
O sa tin cont de sfatul tau!
Te pup!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gusturile nu se discută? Asta este cea mai penibilă replică pe care o poate spune cineva, când rămâne fără argumente ca să-şi justifice gusturile.

| andra1223 a răspuns:

Piesele ei vechi, alea in romana.