| dia_8663 a întrebat:

Ce vedete de la disney channel se drogheza?

11 răspunsuri:
| Robeee a răspuns:

Miley e singurawinking
La Demi Lovato nu e nici o dovada concreta...

| Αγάπη a răspuns:

Miley Cyrus si Demi Lovato... nu stiu dc pentru voi conteaza asa de mult e viata lor va bagati in vita oamenilor si nici macar nu stiu adevaru da asa spune lumea ca e mai iportant ce face in viata lui decat ce face ca sa fie asa celebra cum e...

| AAStar a răspuns:

Am auzit ca Miley, Demi si mai rar da o fac Fratii Jonas.

| April27 a răspuns:

Miley Cyrus sa drogat la ziua ei de 18 ani

Demi lovato

si cam atat ceilalti nu sau drogat ca nebuniibig grinbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| specialistul97 a răspuns:

Hannah Montanahee hee

| Silviutza_2541 a răspuns:

Miley cyrus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Pai am inteles ca Demi Lovato. Ea are o mare problema, mi se pare ca a fost si internata!

Bafta!

Pa, pa.

| Arekusu a răspuns:

Toate.

| Gabiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai Demi...car se mai si taie uneoriistraight face si Miley din pacate pentru ele. Ce exemplu pot fii pentru oamenii din jur.Miley era pe primul loc...insa acum a fost,, detronata" ca sa spun asabatting eyelashes pacat.

| KityKity10 a răspuns:

Miley Cyrus