| BiaLoveBubu a întrebat:

Ce ziceti sa ascult rock sau pop?

Răspuns Câştigător
| Bibi16 a răspuns:

Ce vrei uh asculta ambele si vezi care iti place!

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ceea ce-ti place. Sau tu nu ai o parere?

| LastChance a răspuns:

Asculti ce iti place. Nu poti cere parerea cuiva in legatura cu genul muzical pe care sa il asculti. Ceea ce e pe gustul tau poate altora nu le place.
Eu ascult rock si asta nu pentru ca m-a pus cineva sa ascult, ci pentru ca asta e genul care imi place si ma reprezinta.

Bafta!

| AnaisC a răspuns:

"Sa ascult rock sau pop"
Sa mancn mamaliga sau caviar?
Rock'ul nu este un stil muzical,este un stil de viata,un stil ce te formeaza pentru viata pot sa spun ca e ceva dupa care de ghidezi iar pop'ul e o chestie pe care dai din fundthinking(ma rog, pop'ul dein zilele noastre ca exista artisti pop care canta bine gen Tina Turner, Celine Dion etc)
Vrei o chestie pe care sa-ti fatai fundul sau muzica adevarata?

| Radioactive a răspuns:

Eu zic sa-ti asculti inima. Ceea ce-ti spune ea, ceea ce-ti place mai mult, genul de muzica printre care te regasesti. Nu-ti putem noi spune ce sa asculti, caci eu de exemplu am melodii preferate prin toate genurile muzicale(exceptand manelele si populara). E ca o calatorie in jurul lumii si trebuie sa o gusti din plin. Cu cat acumulezi mai mult, cu atat mai bine. Amandoua.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Rock cu siguranta!

| deea89 a răspuns:

Eu dintre astea 2 as asculta pop.Dar na asta este doar parerea mea.fiecare are parerea lui, asculta si ii place ce vrea

| totmike a răspuns:

Last chance, ce pot sa zic mi-ai luat-o inainte.am vazut intrebarea si asta m-am gandit sa spun.si are dreptate, nu asculti ce ii la moda sau ce spun altii sau nu ceri parerea cuiva.cande e vorba de muzica totul trebuie sa vina de la sine.

| JustMetallica a răspuns:

Rock...e mai tarelove struck.