| BlackRose14 a întrebat:

Care ascult rock de pe aici? happy

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Prezentă!

| BlackRose14 explică (pentru NOname):

Noname tu ce asculti? /

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Si eu ascult! happy

| TheDarkEmpire a răspuns:

Eu

| DreamAutopsy a răspuns:

DreamAutopsy laughing

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Eu! :X si rock si metal :X amon amarth,nirvana,canibal corpse,linkin parca,brockencyde,breaking benjamin, redd, aerosmith etc :X

| IustinaSiAtat a răspuns:

De toate.Green day,Seether, Red Hot Chili Peppers, uneori si Vita de Vie.mai multe.

| wforweirdo a răspuns:

Metallica, Airbourne, Nirvana, AC/DC, Guns N' Roses, Kalmah, Children Of Bodom, Bon Jovi, Slayer, Dope, Manowar, Aerosmith, Marilyn Manson, Testament, Ozzy Osbourne, Iron Maiden, Rammstein, Amon Amarth etc. :/

| Lauragd a răspuns:

Si eu ascult...imi place rockul vechi dar si cel nou e bun.Ascult Nirvana, Green Day, Scorpions, Bon Jovi, Aerosmith, Simple Plan, Breaking Benjamin, U2 si altele.\m/

| JimmyThePunk a răspuns:

Rock puniti
Metal multi
Punk 2-3 ( stiu ca punk-ul n-are legatura da lasati-ma sa-mi fac damblaua )

| rockerita39 a răspuns:

Eu ascult numai rock...pur si simplu iubesc muzica rock♥

| rotariurazvan a răspuns:

Eu askult \m/

| RyugaHideki a răspuns:

Eu ascult. nu doar rock ci si metal, hardbass, hard style, death Rock.
Asculta KORN, Sepultura iar la Harbass asculta asta: Dj Jim - Hard Bass Adidas si cauta pe internet EnjoY Harcore Music (Angerfist Only) e super tare hardbassul.

| BlackRose14 explică (pentru RyugaHideki):

Stiu stiu... Si eu ascult. Nu numai rock happy

| ROCKERforever14 a răspuns:

Numai rock godsmack i love rock

| BlackRose14 explică:

Si cam ce ascultati?batting eyelashes