| asdfrewq a întrebat:

Cea mai ritmata manea?

8 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Florin Salam-Help Me...laughingrolling on the floor rimeaza engleza aia pe care o pronuntalaughinglaughinglaughing

| Klara a răspuns:

Vezi ceva de la Marian Valorosul nihilistulrolling on the floor))))))

| Macho a răspuns:

Fernando de la Caransebes - M-am casatorit cu un barbat tampit.

Sau la popa la poarta e o mata moarta, melodia care va rupe topurile.

| romanionu a răspuns:

Mie imi place ritmul scos de un cutit tocit care taie in carne de manelist :X
In special gatul...hee hee
My favorite:X
Ia si tu si asculta Arctic Monkeys-Brianstorm

| death a răspuns:

Cannibal Corpse - Butchered at Birthlaughing

| zatz a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=e-UbViuK4fY ia...pentru voi cocalarii:P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sorinel Pustiu - Bomba BOMBELOR
http://www.youtube.com/watch?v=WtTQi2_VyWg