| HermiiDaciii a întrebat:

Ceao :) Cum se numeste melodia din reclama de la disney "episoade triple din totul pentru dans"? :d sh' melodia de la 0:22 http://www.youtube.com/watch?v=mtsoF5jQaZw mersi :*

1 răspuns:
| Malinutza_6923 a răspuns:

Nu am vazut inca reclama, dar pot sa-ti dau cateva melodii din,, Shake it up" si sa le incerci:Bling bling; Roll the dice; Shake it up; Watch me; toate sunt cantate de Hot Rush, in afara de Shake it up, pe care o canta Selena Gomez.Cat despre melodia de pe youtube, nu am nicio idee, insa iti promit ca o voi cauta si daca aflu ceva, te anunt:d