| anonim_4396 a întrebat:

Cei care sunteti la canto. cum se defasoara o ora la voi`. si ce exercitii de respiratie faceti? helpp. >funda:

3 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Pai se incepe cu niste exerciti de voce vocalize dupa care inainte de a se canta se tine 10 secunde sau mai mult timp respisatia. pot primi o fundita te rog frumoslove struckmskiss

| smooky a răspuns:

Ce disperati de funditarolling on the floor...mai mult nu puteati sa va injositi?

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Prietena mea este la canto si face multe exercitii vocale...nu stiu ce sa zic, dar stiu ca nu au voie sa manance orice (mancare rece, lactate etc) asa si acolo mimimiiimiiimimimi (sti u) laughing
isi tin respiratia putin, canta multtttttt laughing ca de obicei si cam atat stiu
te rog imi dai fundita kiss