| ihacoswhy a întrebat:

Ceparere aveti de Cheloo? Dar de ceilalti jurati de la x factor?

Răspuns Câştigător
| Ƨirenia a răspuns:

Cheloo...imi place. E direct si-mi place ca n-are nicio retinere. Respect pentru el

8 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Si ei oameni ca noi.straight face

| Vans a răspuns:

Cheloo îmi place.Delia si Bitman....eh,niciodată nu mi-a plăcut ceva la ei.
InfestatoR a descris destul de bine cum stă treaba.
Emisiunea în sine e de rahat, dar în niciun caz mai de rahat decât vocea României, cum zicea FastAndFurious.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O părere bună. Un om care spune totul aşa cum este, fără să se ascundă după discursuri monotone sau clişee plictisitoare.

Despre Delia şi Bitman n-am ce să spun. Am crescut cu melodiile lor(mă rog, cu ale trupelor din care făceau parte) şi mereu mi-au lăsat o impresie bună.

Emisiunea este plictisitoare, dar cel puţin are prezentatori acceptabili şi un juriu normal, spre deosebire de rahaturile produse de trustul Pro.

| FastAndFurious a răspuns:

Coloreaza juriul, care altfel ar fi obisnuit, anost.
E ales special sa socheze cu parerile lui cinice si uneori de mitocan. Nu inseamna ca mereu are dreptate.
Una peste alta nu-mi vine sa ma uit la emisiunea asta, ma plictiseste. Prefer Vocea Romaniei unde macar e mult umor si replici misto. ( pe langa voci).

Răspuns utilizator avertizat
| ihacoswhy explică:

Mie imi plac toti jurati mai ales delia si Cheloo.Consider ca este o atractie intren e doi

| BiancaBaby a răspuns:

Cheloo e cel mai tare, spune lucrurilor pe nume fara sa se fereasca de nimeni si de nimic
in schimb ceilalti (in special delia) par a fi cam prefacuti
acum fiecare cu parerea luihappy

| Bittersweett a răspuns:

Cheloo este un om care nu se teme sa zica adevarurile verde in fata. Si chiar daca el apare ca fiind un dur. se vede ca are si el o latura sensibila foarte draguta. Delia vorbeste mult si prost, si e buna doar la maimutarit [ imi este foarte dor de paula care avea mulkta experienta in materie de muzica si ar fi stiut cu siguranta cum sa formeze toate grupurile, care nu sunt cine stie ce talentate.] iar Dan Bitman este un om inteligent si cu multe de oferit grupei lui, mare pacat ca s`a imbolnavit chiar acum.