| DaniAdrian a întrebat:

Chriss(JustUs) ar trebui sa devina comercial sa nu? Si daca da de ce, daca nu de ce?

2 răspunsuri:
| DdDiX a răspuns:

Mie mi-ar placea foarte mult sa il auzim la televizor sau sa il auzim la radio pe Chriss; mie imi plac foarte muult melodiile lui si le ascult foarte des.
Muzica pe care o compune el... versurile din melodii ma ung pe suflet atunci cand sunt suparata, abatuta.
M-as bucura pentru el daca ar deveni catusi de putin cunoscut.
Dar tie ce ti-ar placea?

| TooNight a răspuns:

NU!
De ce?
Pentru ca e cantaretul meu preferat,si nu mi-ar placea sa aud comentarii la adresa lui gen: "S-o ajuns si asta" sau "Acuma si asta-i mare cantaret".
Ii ador melodiile,si imi place modestia si simplitatea cu care compune.
Mie,nu-mi place orice rapp,dar Chriss,e ceva aparte!
Tot ce e comercial e foarte comentat, discutat, si hai sa spunem pe fata! E si de proasta calitate, cea mai mare parte a muzicii comerciale.
Sper sa adune cat mai multi fani, fiindca merita!
Funda? happy