| AduMrr a întrebat:

Ciao TPU love struck vreau si eu nume de mess din alea cu rock... stiti voi mai de rockerite /m\ cat mai multeeee dau funda :*

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Daca ai fi rock-erita adevarata nu ti-ai pune nume cu rock la messenger...
Adica eu ascult rock de cand am stiu si am numele meu la messenger si mi se pare de prost gust sa pui un nume gen punky sau punkrocker, oricum treaba ta.

si semnul este \m/

| aLixx a răspuns:

Rock-erii -satanisti?!? de cand?happy
si semnul e " \m/ " nu "/m\ " laughing

| EVERYBODY a răspuns:

Mda... acum e cul să fii rocker. Tu n-ai auzit că rockerii sunt sataniști?
Btw, semnul e \m/