| Cher22 a întrebat:

Cien e fan Justin Bieber? Ce va plk la el si care sunt melodile voastre preferate d la el?

Răspuns Câştigător
| Andra_3307 a răspuns:

Eu:)) am si un FC dra nu prea am multi prieteni pentru. ca e nou:p
One Less Lonley Girl
si a scos acum 2 noi:p.Latin Girl si Pray
uitehi5-ul-http://BieberLovatoJonas.hi5.com sper sa-ti placa:)

10 răspunsuri:
| Anonim_8545 a răspuns:

Il ador pe Justin Bieber. E foarte frumos si are o voce minunata, chiar daca acum are niste probleme cu vocea tot are o voce minunata.Toate melodiile imi plac, dar in special Love Me! :-x

| Lorena_6574 a răspuns:

:Xbaby e mel mea preferata :X

| Freaky a răspuns:

Fan nu sunt in niciun caz! Dar apreciez la el faptul ca se respecta si anume se imbraca superb! Camasi+shoes+blugi+pulover+sapca de rapper >> nota 10 pentru stil! Vocea lui... e intr'un fel frumoasa, doar a facut fuiori cu 'Baby'. Ador melodia That Should Be Me, si Eenie Meenie. Dar nu'i suport comportamentul. e cam laudaros si ingamfat big grin Daca am face o medie, ar iesi un 8 de la mine! Go Justin!

| ALice_4674 a răspuns:

Ador totul la el
Si mel pref sunt: stuck in the moment, down to earth, shawty let's go, pray, latin girl

| LittleCreepyGirl a răspuns:

Sunt mare fan, doar ca nu sunt asa de obsedata ca altele Piese preferatetongueray, Kiss and Tell, One time. ONE TIME e preferata mea desi e cea mai veche piesa :-X

| Alexu_9664 a răspuns:

La Justin imi place totul:X...Il ador!
imi plac mai multe melodii precum baby, never say never, one time, love me

| MaraSM a răspuns:

Toate melodiile lui sunt ffftari si imi plac la nebunie mai ales acelea pray, love me, baby, stuck in the moment si somebody to love.
Imi place vocea lui frumoasa si putin ragusita, felul in care danseaza, parul lui putin dat intr-o parte si felul cum se imbraca. Traiasca Biebertania!:*laughinglaughing

| AndreDy a răspuns:

Eu nu
Fetele il adora deci eu il urasc big grin
(chiar daca-s fata big grin big grin )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place ptc are un glas super si e si frumos... mie imi plac:

rich girl
somedoby to love
pray
latin girl
pick me
where are you now
bigger
majoritatea imi placlove strucklove struck

| GFantastikBaby a răspuns:

Eu sunt fana. Imi place Justin Bieber foarte mult. Imi place cum arata, imi place vocea lui, imi plac ochii lui. Poate ca daca l-as intalni as spune si ceva caractere morale. Melodiile mele preferate sunt (Top 5):
1.Pray
2. Overboard(feat Jessica Jarrel)
3.Rich Girl(Feat. Souljia Boy)
4.Baby ( feat Ludacriss) bineinteles big grin
4.Down To Earth
5. Eenie Meenie (feat Sean Kingston)
Trebuie sa adaug ca si restul melodiilor sunt la fel de reusite. Salutari tie si tuturor fanilor Justin Bieber! happy