| daNNusa a întrebat:

Va place Justin Bieber? Daca da, care sunt mel. voastre preferate?

Răspuns Câştigător
| Octaviana_9832 a răspuns:

Toate imi plac, toate transmit cate ceva interesant si adanc.
Chiar daca persoana sa nu prea ma intereseaza imi place vocea sa [chiar daca seamana putin cu o fata e super si asa] happy.

12 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Pray

| BruneTTe a răspuns:

Imi place, nu-s fan... aproape toate melodiile lui sunt dragute dar acum, in ultimul timp, ascult foarte mult http://www.youtube.com/watch?v=a0ZcToZNv6U&hd=1
:x desi e cam trista :(

| winchesters a răspuns:

Mie nu`mi plc` Bieber. Dar imi plc` o mel. one timehappy.

| Minks a răspuns:

Nu, nu ne place

| deeuh a răspuns:

Dap. imi place. phoi:never say never, baby, eenie meenie, love me, never let me go etc.

fundita?

| BeibiiX a răspuns:

One time si One Less Loney Girl happy

| AntoniaFollowill a răspuns:

El ca persoana ma lasa rece. Nu are cine stie ce personalitate debordanta. Dar imi plac unele melodiithinking Baby, Somebody to love si mai era una thinking

| anyska a răspuns:

Id lui de mess : justin_d_bieber_10

| Covrigel a răspuns:

Nu-mi place

| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaa:X:X:Xlove strucknormal ca'mi place:X:Xlove strucklove strucklove strucktoate mel de a lui is pref melelove strucklove strucklove strucklove struck; Xdak vrei sa vb despr justin add cleo_sirena2
p. s daca mai pui intrebari pls sa'mi trim mes ca sa rasp si daca rasp bine sa'mi dai fundylove strucklove struck:Xlove strucklove struck:Xpuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes bine plsslove strucklove strucklove strucklove struck ca n'am nicio fundylove strucklove strucklove strucklove struck
da nu uita.sa dai add la cleo_sirena2 plslove struck

| DeDeChazLee a răspuns:

Mie nu-mi place.
Dar este o melodie care imi place mult.
"Never say never"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il o'beskk.si my mel pref is baby, never say never, never let u go, one time, enee minee, love me, one less lonely girl, favorite girl, etc.in fine ca tote'mi plakk:X
LOVE U JB!love strucklove strucklove struck:Xlove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck